Informacja o współpracy z Uniwersytetem Otwartym UW

Uniwersytet Otwarty UW serdecznie zaprasza Państwa oraz Państwa współpracowników do zgłaszania kursów. Za przeprowadzone zajęcia otrzymają Państwo dodatkowe wynagrodzenie, a jego kwota będzie zależna od tytułu i stopnia naukowego. Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać u Pani Doroty Pałys, dorota.palys@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 21 320 oraz Pani Marty Buraczyńskiej, marta.buraczynska@uo.uw.edu.pl, tel. 22 55 24 076.

W tym momencie przyjmujemy propozycje kursów na III trymestr roku akademickiego 2018/2019 oraz programy intensywnych kursów letnich (czerwiec i lipiec). W celu zgłoszenia kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego należy wejść na stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, utworzyć konto wykładowcy oraz przesłać propozycję zajęć. Następnie wydrukowane zgłoszenie z wymaganymi podpisami i pieczęciami dostarczyć do biura Uniwersytetu Otwartego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24, pokój 13).

Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 lutego 2019 roku. Rada UOUW rozpatrywać będzie tylko te programy, które zostały przesłane przez stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, a następnie złożone w biurze UOUW w formie wydruków, spełniających wymogi formalne.

Praca w Uniwersytecie Otwartym UW jest świetną okazją do przekazania swojej pasji wszystkim chętnym, niezależnie od wykształcenia, wieku i poglądów. Dodatkowo będąc wykładowcą UOUW będą mieli Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Uniwersytet Otwarty UW, podnoszących kompetencje dydaktyczne.

Jak zgłosić kurs – przewodnik

Data publikacji: 17 stycznia 2019